Põhisisu Vaegnägijaile

Kreutzwaldi 3, Tallinn

Info ja registreerimine 662 3744

E 8.00–19.00 T-R  8.00-18.00

Kreutzwaldi 3, Tallinn

Info ja registreerimine 662 3744

E 8.00–19.00 T-R  8.00-18.00

Registreeru veebis

Väliskonsultandid

Dr Rolando Toyos

on spetsialiseerunud kataraktikirurgias, glaukoomile ja kuiva silma sündroomile. Dr Toyos on USA üks kogenumaid kirurge, olles teostanud üle 35 000 kataraktioperatsiooni ning üle 20 000 glaukoomi laserravi protseduuri. Dr Rolando Toyos on kuiva silma IPL-ravi (Intense Pulsed Light ehk intensiivne pulseeriv valgus) rajaja. Tema kliinikut Toyos Clinic on tunnustatud kui üht Ameerika Ühendriikide kiireimini kasvavat ettevõtet Inc. Magazine’i poolt.

Dr Luz María Vasquez

on spetsialiseerunud okuloplastikale  ja orbitaalkirurgiale. Dr Luz María Vasquez omandas meditsiinikraadi Universidad Pontificia Bolivarianas ja lõpetas residentuuri Colombias, Medellinis asuvas CESi ülikoolis. 2011. aastast töötab ta konsultandina Institut de Microcirurgia Ocularis Barcelonas, oftalmoloogilise plastilise- ja orbitaalkirurgia osakonnas. Dr Vasquez on avaldanud mitmeid teadusartikleid riiklikes ja rahvusvahelistes meditsiiniajakirjades.

Dr Martin McKibbin

töötab konsultant-oftalmoloogina St. Jamesi ülikooli haiglas Inglismaal Leedsis. Euroopa tippude hulka kuuluva silmaarsti põhiline tegevusala on silma võrkkesta ehk reetina haigused ning kollatähni ealine degeneratsioon. Dr McKibbin on juhtinud paljusid uurimistöid, mis käsitlevad silma võrkkesta haigusi. Aina enam huvitavad dr McKibbinit ka nende haiguste seosed geneetikaga, sest tema sõnul muutuvad geneetilised uuringud silmaarstidele üha tähtsamaks.

Dr Adam Booth

on Inglismaa silmaarst, kelle kitsamaks erialaks on glaukoomiuuringud. Ta on õppinud Inglismaal Yorkshire’is ja Leedsis ning California ülikooli juures San Franciscos USAs. 2003. aastal asus dr Booth tööle Plymouthis Kuninglikus Silmahaiglas (Royal Eye Infirmary), kus ta on praegu ametis glaukoomiosakonna juhatajana. Lisaks töötab dr Booth Peninsula meditsiinikoolis ja Plymouthi ülikoolis.

Prof James S. Wolffsohn

on Aston Ülikooli (Suurbritannia) optomeetriaosakonna juhataja ning professor. Akadeemik on ta Aston Ülikoolis olnud alates aastast 2000. Varasemalt töötas ta kliiniliste uuringute alal Melbourne’i Ülikoolis Austraalias. Ta on kvalifitseeritud ja treenitud optometrist, kes tegutseb sellealaselt ka täna. Professor Wolffsohn on spetsialiseerunud kuiva silma sündroomile ning kontaktläätsedele. Wolffsohn on National Teaching Fellow, andnud välja üle 280 teadustöö ning esinenud arvukatel rahvusvahelistel konverentsidel.

Dr Lakhdar Belhaouari

on tuntud ilukirurg ja koolitaja, kes peab praegu erapraksist Prantsusmaal Toulouse’is. Varem on ta juhtinud Toulouse’i ülikooli plastilise, taastava ja esteetilise kirurgia ning näo- ja lõualuukirurgia kliinikut. Dr Belhaouari tegeleb esteetilise kirurgiaga selle kõige laiemas tähenduses, aga tema erialaks on ka mitteinvasiivne iluravi: Botox ja muud täitesüstid, piiling, laserravi jm. Dr Belhaouari on avaldanud kaks raamatut ning rohkesti artikleid esteetilise kirurgia teemadel.

Dr Ethan Priel

on Iisrealis asuva MOR Instituudi oftalmoloogia osakonna asutaja ja juht. Ta on pühendanud suurema osa karjäärist oftalmoloogilise pildi tehnika õppimisele, arendamisele ja täiustamisele. Dr Prielil on eriline anne õpetada ja meie arstidel on olnud õnne sellest veebiseminaride kaudu osa saada. Samuti on dr Priel alati valmis meie uuringuid analüüsima ja head nõu andma.

Dr Martin Long

on Heidelberg Engineerings’i koolituskeskuse juht. Erialalt on ta silmaarst, kelle eriline kirg on kuvada silma eri osi ja selle abil diagnoosida haigusi. Meie koostöö algas 2016. aastal. Juba 2017 korraldasime üheskoos töötoa Spectralise testide tegemisest ja piltide analüüsimisest. Olude sunnil oleme praegu jätkanud koolitusi veebi kaudu. Kui igapäevatöös tekib raskusi mõne patsiendi haiguse diagnoosimisega, siis on dr Martin Long koos kolleegidega alati valmis meid aitama.