Dr Martin McKibbin

Dr Martin McKibbin töötab konsultant-oftalmoloogina St. Jamesi ülikooli haiglas Inglismaal Leedsis. Euroopa tippude hulka kuuluva silmaarsti põhiline tegevusala on silma võrkkesta ehk reetina haigused ning kollatähni ealine degeneratsioon. Dr McKibbin on juhtinud paljusid uurimistöid, mis käsitlevad silma võrkkesta haigusi. Aina enam huvitavad dr McKibbinit ka nende haiguste seosed geneetikaga, sest tema sõnul muutuvad geneetilised uuringud silmaarstidele üha tähtsamaks.

Dr Manfred Zierhut

Dr Manfred Zierhut on Saksamaa Tübingeni ülikooli silmakliiniku professor. Tema põhilised töösuunad teaduses ja praktikas on eksperimentaalne immunoloogia, nii silmasisesed kui ka -välised põletikud (eriti uveiit, konjunktiviit ja keratiit), allergiad ning kuiva silma probleemid. Dr Zierhut on avaldanud üle saja teadusartikli ja pidanud rohkem kui 600 loengut.

Dr Lakhdar Belhaouari

Dr Lakhdar Belhaouari on tuntud ilukirurg ja koolitaja, kes peab praegu erapraksist Prantsusmaal Toulouse’is. Varem on ta juhtinud Toulouse’i ülikooli plastilise, taastava ja esteetilise kirurgia ning näo- ja lõualuukirurgia kliinikut. Dr Belhaouari tegeleb esteetilise kirurgiaga selle kõige laiemas tähenduses, aga tema erialaks on ka mitteinvasiivne iluravi: Botox ja muud täitesüstid, piiling, laserravi jm. Dr Belhaouari on avaldanud kaks raamatut ning rohkesti artikleid esteetilise kirurgia teemadel.

Dr Adam Booth

Dr Adam Booth on Inglismaa silmaarst, kelle kitsamaks erialaks on glaukoomiuuringud. Ta on õppinud Inglismaal Yorkshire’is ja Leedsis ning California ülikooli juures San Franciscos USAs. 2003. aastal asus dr Booth tööle Plymouthis Kuninglikus Silmahaiglas (Royal Eye Infirmary), kus ta on praegu ametis glaukoomiosakonna juhatajana. Lisaks töötab dr Booth Peninsula meditsiinikoolis ja Plymouthi ülikoolis.