Täitesüstid

Täitesüstide abil on võimalik siluda kortse ja kortsukesi, anda näole soovitud volüümi ja asendada loomuliku vananemisprotsessiga kaotatud kollageeni. Protseduuri käigus taastatakse näo kudede vormikus ja struktuur.

Kellele protseduur sobib?

Täitesüste saab manustada enamikule patsientidest, kes soovivad kortse siluda ja nahka noorendada. Mõningatel juhtudel on võimalik täitesüste kasutada ka armkoe raviks. Samuti sobivad täitesüstid neile, kes soovivad lisada oma näole struktuuri ja volüümi.

Milliseid preparaate kasutatakse?

Uuema generatsiooni täitepreparaat Juvederm (tootja Allergan, www.allergan.com) parandab naha elastsust ja täidab nahaalused tühikud, mis omakorda noorendab välimust. Juvedermi preparaadid sisaldavad lidokaiini, mis tuimastab töödeldavat piirkonda ja muudab selle peaaegu valutuks.

 • Juvederm Volbella on välja töötatud spetsiaalselt huulte ja suuümbruse töötlemiseks. Imepeenikese nõelaga süstitav pehme geel täidab suuümbruse kortsukesed ja toob esile kontuurid. Tulemus on kaunis ja loomulik.
 • Juvederm Volumat kasutatakse kudede mahu taastamiseks eelkõige põskede piirkonnas, sest nii saab kujundada ja parandada näo üldist kuju. Preparaat annab ka lisatuge nahale ja aitab esile tuua loomuliku ilu.
 • Juvederm Volifti kasutatakse näo eri piirkondades, sealhulgas huultel, nasolabiaalvoltides ja kulmupiirkonnas. Voliftiga täiendatakse ja viimistletakse teiste preparaatide mõju, vajadusel tõstetakse kudesid, silutakse keskmisi ja tugevaid kortse ning deformatsioone.

Samuti kasutame hüaluroonhappe baasil tehtud täitepreparaate, mille abil saab taastada kudede mahtu, siluda nahapinna kortsukesi ja parandada naha struktuuri, tänu millele muutub välimus nooruslikumaks. Hüaluroonhape on naturaalne ja seda leidub meie organismis ka loomulikult, kuid vanusega selle hulk väheneb. Rohkesti hüaluroonhapet sisaldavad preparaadid seovad hästi ka vett, mis samuti parandab naha välimust ja tekstuuri.

Mis protseduurile eelneb?

Enne protseduuri on vaja läbida spetsialisti konsultatsioon, mille käigus küsitakse ka Teie üldise tervise kohta. Äärmiselt oluline on see, et Te oleksite neil teemadel täiesti avameelne. Kui kannatate ükskõik millise haigusseisundi all või võtate mingeid ravimeid või on peres keegi parasjagu haige, siis kindlasti rääkige sellest konsultatsioonis.

Kas see protseduur on valus?

Protseduur võib olla veidi ebamugav, aga Kreutzwaldi Silmakeskuses kasutame imepeenikesi nõelu ning teostame protseduuri väga kiiresti. Protseduur võtab aega umbes 35–40 minutit.

Millised on kõrvalnähud?

Pärast täitesüstide protseduuri võib esineda mõningast turset ja kergeid verevalumeid, kuid neid saab peitekreemiga varjata ning paari päeva jooksul need kaovad.

Parimate tulemuste saamiseks on soovitatav vältida protseduuripiirkonna masseerimist ja füüsilist aktiivsust umbes 4 tundi, võimalusel aga kuni 48 tundi pärast protseduuri. Siis on kindel, et preparaat on korralikult kudedesse imendunud.

Kui kaua tulemus püsib?

Tulemus kestab keskmiselt 15–18 kuud, mõnel juhul isegi kuni 24 kuud.

Milliseid näo piirkondi saab töödelda?

 • Silmanurkade kortsukesed, mis tekivad naha loomulikust vananemisest, liigsest päikese käes olemisest ja suitsetamisest.
 • Kulmudevahelised kortsud, mis tekivad, kui kortsutame kulmu. Need „kurjuse kortsud“ või „11 kortsud“ süvenevad ajaga ning võivad häirima hakata.
 • Suitsetamisest tekkinud kortsukesed.
 • Marionett-kortsud, mis tekivad suunurkadesse ja muudavad ilme kurvaks või kurjaks.
 • Kitsad huuled, mis ei pruugi olla tingitud vanusest. Paljud naised ja mehed on sündinud õhukeste huultega ning soovivad lisada huultele vormikust, aga ei taha liialdatud tulemust.
 • Nasolabiaalvoldid ehk naerukurrud, mis paiknevad ninakülgedelt suunurkadeni. Enamik meist märkab neid naerdes või rääkides, kuid ajaga võivad need muutuda staatilisteks kortsudeks.
 • Põsed, millelt vanusega kaob volüümi. Põskedesse süstitud täiteaine taastab naha pringi välimuse ja selgemad kontuurid.
 • Dekoltee, mille nahk kaotab aja jooksul elastsuse ja sileduse. Innukas päikesekummardamine kahjustab nahka ja aitab vananemisele kaasa. Vanusega muutub nahk õhemaks ka kaela piirkonnas, mis samuti lisab välimusele aastaid.

Kontaktandmed on saadetud.

Oleme teie päringu kätte saanud ja vastame teile esimesel võimalusel!

Viga andmete saatmisel.

Palun võta ühendust telefoni teel!

Võta ühendust: