Silmaümbruse iluprotseduurid

Igaüks meist on eriline. Igaüks ootab erinevat, kuid parimat tulemust. Koostöös arstiga on võimalik selleni jõuda. Meie protseduuriks on alati õige aeg — niisiis praegu! Tere tulemast konsultatsioonile!

Võimalused

Kreutzwaldi silmakeskus on erakliinik, mis asub Tallinna kesklinnas. Kliiniku põhiala on silmahaiguste diagnostika, ravi ja ennetamine. Alates 2017. aastast pakume silmakeskuse iluraviosakonnas taastavaid protseduure.

Botox Täitesüstid

Kvaliteet

Kuidas valida arsti? Hästi oluline on leida selline tohter, keda usaldate ja kelle kätes tunnete end mugavalt ja kindlalt. Eestis on ilusüstide tegemine praegu veel suhteliselt vähe reguleeritud ja protseduure võivad teha erineva ettevalmistusega või ka olulise ettevalmistuseta inimesed. Samuti on kasutusel hulgaliselt odavaid originaalpreparaatide analooge. Soovitame alati oma patsientidel teha eeltööd ja veidi taustauuringut ning pöörduda kogenud ja sertifitseeritud professionaali poole.

Oleme end täiendanud ja koolitanud Euroopa oma ala parimate spetsialistide juures: Londonis Harely Streetil ja Moskvas. Sügisel 2016 toimus Tallinnas, Kreutzwaldi silmakeskuses just meie ettevõtte jaoks korraldatud erakoolitus Prantsuse tippkirurg dr Lakhdar Belhaouari juhendamisel.

Kasutame vaid kõrgeima kvaliteediga originaalpreparaati, mida on aastaid kliiniliselt uuritud ja mis on meditsiinis laialdaselt rakendust leidnud. Meie eesmärk on pakkuda parimat. Teha seda diskreetselt ja hea maitsega.

Võta ühendust!

Spetsialistid

Meie eesmärk on pakkuda parimat ning teha seda diskreetselt, hea maitsega. Kasutame ainult väga kvaliteetseid preparaate ja oleme end täiendanud ja koolitanud Euroopa oma ala parimate spetsialistide juures Londonis Harely Streetil, Moskvas, aga ka Prantsuse tippspetsialistide erakoolitustel, mis on toimunud Riias ja meie oma kliinikus Tallinnas.

Dr. Aleksandra Nipadistova

silmaarst

Dr. Krista Turman

silmaarst

Dr. Lakhdar Belhaouari

konsultant

Võta ühendust

Meie juurde pääseb hõlpsasti nii autoga kui ühistranspordiga. Vaata kaarti

Oleme teie jaoks alati olemas: reageerime teie soovidele kiirelt, oleme diskreetsed, personaalsed ja professionaalsed. Konfidentsiaalsus tagatud.
Kirjuta meile:

registratuur@silmaarstid.ee

... või võta ühendust telefoni teel:

(+372) 545 333 99

Kontaktandmed on saadetud.

Oleme teie päringu kätte saanud ja vastame teile esimesel võimalusel!

Viga andmete saatmisel.

Palun võta ühendust telefoni teel!

Võta ühendust: